Mitu erinevat lipuketti ja üks lipp

12.06.2017
Eelmisel nädalal sai tegusalt lipukette õmmeldud.
Esimene lipukett on Maria Isabellale, lipud pidi olema kollase-valgega ja tähed lillad. Ei puudu ka puuvillane pits. Sellesse peresse olen varem teinud sellise lipuketi.
Lipukett
 
Lipukett
 
Lipukett
 
Selle lipuketi pikkus on 6 meetrit ja lipukesi on 23. Sooviti mere-teemalisi ja lippudele ka väike vahe sisse. Eeskujuks oli see mängutekk.
Lipukett
 
Lipukett
 
Lipukett
 
Lipukett
 
Lipukett
 
See lipukett läks mängulaeva külge. Pikkust 3,63 m ja lipukesi 19. Lipukesed järjest. Need on nüüd hästi lihtsad lipukesed. Kokku õmmeldud paremalt poolt 1 cm kauguselt servast. Paela õmblesin lipukeste vahele. Tellija soovis, et oleks hästi intensiivsed värvid ja suured mustrid. tegin oma kangaste seast valiku, mille hulgast tellija omakorda tegi oma valiku. Too päev oli mul arvuti ka kaasas ja lipukett valmis tihedas koostöös tellijaga.
Lipukett
 
Lipukett
 
Lipukett
 
Lipukett
 
Lipukett
 
Lipukett

See lipp on väga eriline. Eriline sellepärast, et selle disainisid kaksikud tüdrukud. :) Igal detailil on oma tähendus. Mõõdud 40*60 cm. Lipp on mingil määral kahepoolne. Kuna kodumasinal ma ei suuda sik-sak pistet nii ideaalseks sättida, et kumbki niit jääb oma poolele, siis kasutasin alla sama niiti, mis üleval. Nii saan kindel olla, et tulemus on ilus.
Lipp
 
Lipp
 
Lipp
 
Lipp
Märksõnad: lipukett
Lisa kommentaar
Nimi
E-post
Lisa postitus