Hoiatus ja roosad südame-padjad

31.01.2018
Hoiatus! 
Ostes tooteid Airi Evestuselt, peate arvestama, et need on reaalselt VEEL ilusamad, kui nad olid valmistoote fotol ja Teil tekib koheselt soov juurde tellida! Kohe ja hästi palju :D Ma olen Airilt LapiButiik´ist juba mitu asja eritellimusena tellinud ja, ma ütlen ausalt, järjest ilusamaks lähevad need tööd! 
Suur-suur aitäh Sulle!

Üks hommik, kui arvuti tööle panin ja FB-lehe avasin, leidsin enda kohta HOIATUSE.... Selle poole sekundiga, mis möödus esimese ja teise lause lugemise vahel, jõudsin juba kõik võimaliku peast läbi lasta.... Ehmatasin,et mis nüüd juhtunud on.... Mis ma valesti tegin? Kus eksisin? :D Sellist tagasisidet ei ole ma varem saanud. Teeb ikka südame soojaks küll ja annab indu edasi minna.
Hoiatuse põhjustanud toodetest... Detsembri keskpaiku tuli tellimus südame-kujulisele padjale - et oleks roosa, ühelt poolt ühest kangast, teine pool lapitehnikas. Serva pits.
Sain ühe padja nädal enne jõule valmis ja näitasin tellijale pilti. Selle peale telliti kaks patja veel juurde, mis ka kohe valmis vuristasin.
 
 
 
Märksõnad: padi
Lisa kommentaar
Nimi
E-post
Lisa postitus