Seinavaip lasteaeda

26.05.2015
Tuli selline soov: oleks vaja sellist seinale riputatavat tegelustekki millel oleks 16 väikest taskut umbes 6x10 cm ja üks suur tasku 25x40 millele on peale kirjutatud trükitähtedes KODU
Teki üleval servas peaks olema kiri TAMMEVÕSUD.
See tekk on mõeldud nn. laste registreerimiseks, kes tuleb hommikul lasteada võtab  kodu taskust oma väikes looma ja asetab tekil olevasse väiksesse taskusse.

Alguses kartsin natuke, et mismoodi ja kuidas teha ja et kas saan hakkama. Alguses mõtlesin teha tammepuu, taskud tõrudeks ja muu sellist aga kartsin, et lastele on see igav. Siis guugeldasin natuke ja sain mõtte teha seinavaip majana.
Kujunduse, mõõdud ja kõik muu tegin töökäigus. Ise ole väga rahul. :)
Mõõdud ca 100*80 cm. Taskute osa on õmmeldud õhukesele vatiinile, mille teisel poole on puuvillane kirju kangas. Katuse osa on eraldi õmmeldud voodriga ja alumise servaga kinnitatud seina külge.

Alla serva "külvasin" muru ja "istutasin" paar vaba käega joonistatud lille. Servad õmblesin tavalise pistega kinni, kaks korda ja meelega kohati ka kõveralt. Südamikeks panin nööbid.
 

Olen hakanud viimasel ajal palju pitsi kasutama. Ei tea, mis mul viga on? :D

Taskud on väikeste voltidega, et mänguasi kindlasti sisse mahuks. Suurele taskule ei julgenud volte teha, et äkki jääb liiga suur.

Miks on üks aas laiem ja teist värvi? Sest see on korsten. :)
Märksõnad: lasteaeda seinavaip
Lisa kommentaar
Nimi
E-post
Lisa postitus