Teksapükstest kott-toolid

09.09.2017
Tagasiside pilt Uuskasutuskeskuselt.
Suvel tuli mulle tellimus kümnele kott-toolile taaskasutusmaterjalist ehk teksapükstest. Toodi mulle lausa 8 suurt prügikotti materjali, aga 10 koti jaoks piisas ca kolmest kotist. Osaliselt lõikusin pükse kodus, nädalavahetusel nautides vähest suveilma.

Loomulikult olid mul ka abilised ja seltskond omast käest võtta. Igav ei olnud.
 
 

Nüüd on ettevalmistatud teksapükste sääred kokku õmmeldud piisavalt suurteks tükkideks, et nendest kott-tooli lõiked välja lõigata. Kõikide detailide servad overlokitasin üle. Siin pildil on juba ka valmis kottide sisemised voodrid, milleks kasutasin selliseid puuvillaseid kangaid, mis olid praagid või defektiga. Ka sisemised kotid tulid lapilised, erinevatest kangastest kokku klapitatud.
 
 
 
Milline sodi ja sinine tolm. Koristasin seda veel nädal hiljem.
Kuna tellija ise täitis kott-toolid graanulitega, siis minu pildid on tühjadest kottidest. Siin on kõik 10 koos. Järgmised pildid on detailidest, jätsin taskuid, tikandeid, "katkisi" kohti jne, et toolid oleks natuke huvitavamad.
 
 
 
 
 
 

Koti põhjades on lukud, st et voodri saab välja võtta koos graanulitega ja pealist saab tänu sellele edukalt pesta. Sättisin voodrikotid nii, et lukud käivad vastupidiselt. Pildil käivad ühte pidi.
Märksõnad: kott-tool teksa
Lisa kommentaar
Nimi
E-post
Lisa postitus