Grillimise põll naabrimehele

03.07.2017
Grillimise põll.
Üks õhtu istusime naabrimehe juuures ja grillisime. Küll taoli hädas, et asjad kadunud ja pole kuskile panna jne jne. Kuna tal oli sünnipäev tulemas, tekkis mul mõte õmmelda talle üks korralik grillimise põll. :) Esialgu surfasun guuglis ja otsisin ägedaid ideid ja vahvaid lahendusi, aga ei leidnuki midagi sellis, mis oleks tekitanud vau-efekti. Seega Mehise põll on 100 % minu enda looming. Lihtsalt võtsin teksapükste kastid välja ja hakkasin jooksvalt mõtlema ja klapitama mida ja kuidas teha. Naabrimehe naise käest palusin ka mõnda Mehise riideeset, mida saaks detailidena ära kasutada. Komplekti tegin ka pajakinda ja ostsin väikese käterätiku juurde. Üks tuttav küsis, et kas naabrimees on  seda mässamist väärt. Vastasin, et loomulikult! smileycheeky
 

Põllele sai loomulikult tikitud ka naabrimehe nimi. Tasku on pärit tema t-särgilt ja ka nime alune kangas.
 

Põlle kaelapaela kinnituse lahendasin seekord D-aasadega. Päris mõnus variant ja kasutan teinekordki.
 

Hakkasin ühtedest teksapükste säärest taskut välja lõikama, siis aga vaatasin, et nii vahva narmastunud äär. Ja nii jäigi pükste alläär tasku servaks. Tasku peale  õmblesin veel ühe tasku ja küljepeale traksipükste traksi, kuhu saab ka midagi riputada.
 

Teise külje peale õmblesin kaks trippi. Sinna sai hiljem lisatud ka karabiinid. Suure tasku peal on ka väike tasku pisikesteks salaasjadeks.  
 

Kuna Mehis on suur õlle sõber, siis õmblesin põlle nurka ka õlleklaasi. Hea, kui on kohe käepärast. :)
 

 
Märksõnad: põll
Lisa kommentaar
Nimi
E-post
Lisa postitus