Rohekas kleidike, lühike veidike...

02.06.2015
 Paar päeva LapiButiigi tööajast võtsin endale st õmblesin nö omi asju. :) Teoks sai üsna mitu ammust mõtet.

Lõpuks sain õmmeldud sõbranna tütardele lapitehnikas seeliku ja kleidikese. Tüdrukud on 6 ja peaaegu 2. Kleit küll pole roheline ja loodetavasti pole lühike ka. :)
Vaatan seda kleidikest ikka ja jälle ja muudkui ohkan, et miks küll minul tütart pole??? Õmbleksin talle kohe kolm-neli sellist kleidikest.
 
 
 
 
 
 
 

Teine "lõpuks" on uus lapiseelik endale. Pikkust ca 60 cm (liiga pikk tegelikult minu jaoks) ja allääre laius  natuke üle 5 meetri.
 
 
 

Teksade varudes oli üks seelik, mille toon ja ülaosa mulle meeldima hakkasid. Lõikasin originaalsatsi ära ja õmblesin puuvillasest kangast uue. :) 
 
 

Ühe teksa-seeliku tegin ka aga täna hommikul mulle see ei meeldinud. Teksat ei õnnestunud väga krookida. Aga mehele meeldis.... :) Täna õhtul juba meeldib mulle ka. Aga jällegi liiga pikk! Mõtlesin, er harutan alt rea ära, siis mõtlesin, et harutan ülemise rea ära. Aga siis tuli hoopis mõte, et keeran ülemise rea värvliks. :) Alla lisan pitsi ja arvan, et tuleb päris mõnus seelik. NB! Mulle meeldib see taskuke seal all reas.

 
Lisa kommentaar
Nimi
E-post
Lisa postitus