Tere tulemast minu  blogisse!
Ma ei ole suur jutuvestja ega sõnade seadja aga annan endast parima.
Blogi pidamise peamine eesmärk on tutvustada rohkem ja lähemalt valminud tooteid.

2*2 mänguväljakud Panda

15.03.2017
Mängutekk, põrandatekk beebidele.
Eelmise nädala suurim töö oli valmis saada kaks 2*2 mänguväljakut. Üks väljak koosneb neljast tekist suuruses ca 110*110 cm.  Neli tekki on roosat, neli helesinist. Moodustada saab kas üleni roosa mänguväljaku või siis roosa-helesinise kirju. 
 
 
 
 

Tekid saab omavahel ühendada paeltega.

Minu jaoks oli see ka natuke väljakutse.... kaheksa pea ühesugust tekki on juba nagu masstoodang. Aga mina vajan iga eseme valmimisel seda avastamist, et kui ilus välja tuli. :) See annab energiat ja edasitegutsemise tuhinat.
 

Tekid on hästi paksud. Kihtide kinnitamiseks kasutan spetsiaalseid kõveraid haaknõelu. Väga head abivahendid. Aga  kaheksa tekki ühe päevaga kokku panna oli natuke liig. Näpuotsad olid nii tundlikud lõpuks, et ülejäänud ootel olevad mängutekid pidid ootama käesolevat nädalat. 

Panda detailid joonistasin kahepoolsele liimipaberile, mille olin triikinud kanga pahemale poolele. See järel lõikasin need välja, eemaldasin paberi ja triikisn oma kohale. Tol hetkel ma veel ei teadnud, et teen jalad ja kõrvad teisiti, et need jäid üle järgmisi pandasid ootama.
 
 
Lisa kommentaar
Nimi
E-post
Lisa postitus