Tere tulemast minu  blogisse!
Ma ei ole suur jutuvestja ega sõnade seadja aga annan endast parima.
Blogi pidamise peamine eesmärk on tutvustada rohkem ja lähemalt valminud tooteid.

Palju õnne, õde!

03.11.2018
 Olen mitte-teadlikult käivitanud traditsiooni, kus pere juubilarid saavad kingituseks lapiteki. Isa oli esimene kingituse saaja, siis sai ema lapiteki. Mingi aeg esitas õde voodikatte tellimuse ja kuna tal oli juubel lähenemas, sai see talle juubelikingiks. Teine õde, kellel mõne aasta pärast on juubel, hõõrub juba käsi ja valib kujundust ja kangaid. :D
See lapitekk/voodikate on suur, 220*240 cm. Õde soovis kollastes toonides. Kollane väikese mustriga kangas on aga üks defitsiitsemaid kangaid ja iga toon ei sobinud ka. Lõpuks leidsin kogemata ühe helekollase valgete lillekestega kanga. Teiseks tooniks sai naturaalne valge. Ja nagu ikka, oli ka selle teki tegemisega aega küll, kuni avastasin, et sünnipäevapidu on juba nädala pärast. Kokku õmblesin seda tekki ca 16-17 tundi. Esimesed kolm tundi kulusid tükkide väljalõikamiseks esimesel päeval, teisel ja kolmandal päeval õmblesin ca 5-6 tundi mõlemil päeval ja teppimiseks kulus veel paar tunnikest neljandal hommikul. Taguse otsimisega jäin ka viimasele hetkele, aga õnneks leidsin kõrvalpoest kaks kardinat, millest klapitasin suure taguse kokku.
Muster piltidel väga välja ei paista ja tekk on nii hele, proovisin küll nii siit kui sealt poolt pildistada. Aga tekis jooksevad helekollased diagonaalid korda- mööda valgete daigonaalidega.
Isa tekk blogis.
Ema tekk blogis.
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
  
Märksõnad: lapitekk
Lisa kommentaar
Nimi
E-post
Lisa postitus