Tere tulemast minu  blogisse!
Ma ei ole suur jutuvestja ega sõnade seadja aga annan endast parima.
Blogi pidamise peamine eesmärk on tutvustada rohkem ja lähemalt valminud tooteid.

Nutitelefoni kott ja mängukonsooli kott

05.02.2018
 Teinekord ma võtan aja maha, jätan tellimustööd kõrvale ja õmblen midagi endale oma lastele. Paar nädalat tagasi oli üks selline reede, kus ma tunsin, et on vaja natuke aega omale. Esimesena likvideerisin võla keskmise poja ees, kellele lubasin juba oktoobris õmmelda nutitelefoini koti, teisena likvideersin väiksema võla vanema poja ees, kellele lubasin õmmelda koti mängukonsoolile. See lubadus sai antud peale jõuluvana külastust, et sai päris kiiresti tehtud. :)
Kaks eelnevalt valminud telefonikotti. 
Raveli telefoni kott on teksakangast. Vahel on ka pehmem vaheriie. Esiklapile sai tehtud tasku müntidele. Seekord on kinnituseks krõps. Karabiinid, millega paela panin, suutis poiss esimesel päeval välja venitada, nüüd on pael lihtsalt kinni õmmeldud.
 
 
 
 
 
 
 
 
Mängukonsooli kott on lihtne ristkülikukujuline voodriga ja vatiiniga kott, kinnituseks lukk. Koti sees on mõlemal pool kahe vahega taskud, kuhu saab panna mängude plaadid.
 
 
 
 
Mingi aeg tagasi paluti, et ma ühe vannikardina kitsamaks õmbleksin. Ära lõigatud riba jäi mulle. Õmblesin sellest viis pesemisvahendite kotti. Lapsed käivad tihti ujulas ja ka laagritesse on nüüd hea pesuvahendid kaasa võtta. Jällegi hästi lihtsad, pealt käivad lukuga kinni ja küleõmbluses on riputusaasake. Mõõdud tegin umbes silma järgi 20*25 cm, asjad mahuvad täpselt ilusti sisse.
  *
   
 
 
Märksõnad: kott telefonikott
Lisa kommentaar
Nimi
E-post
Lisa postitus